• Anna Kočicová, tisková mluvčí Prahy 11, má pracovní smlouvu na “právní služby” za dva miliony

kocicova.balonky.paroubek• HPP 11 občany Prahy 11 často upozorňuje na osoby napojené na rozpočet Prahy 11. Potichu a pravidelně, mnohdy neviditelné a politicky servilní, inkasují částky, na které “obyčejný občan” dosáhne prací jen stěží.

O to absurdnější v době, kdy rozpočet MČ je minus 180 milionů, kdy koalice penězi “krmí” své trafikanty (ANO / ODS / Piráti), kdy z důvodů nedostatku financí (!) veřejnosti ruší pohotovost, kdy radní zadlužují MČ investováním do soukromých, špatně připravených projektů (35 mil. ledová aréna), kdy nejsou peníze na slibované parkovací domy, natož na všemi slibované vodní prvky a další položky veřejné vybavenosti.

2020.02.27. ZMČ 13 • HPP 11 navrhuje zrušení tří trafik, stojících ročně jako pohotovost na Praze 11 > FACEBOOOK

Kam jdou naše peníze z aktuálně (o 80%) zvýšené daně z nemovitosti? Je z nich třeba vyplácena i tisková mluvčí Anna Kočicová, kterou radnice zaměstnává na IČO a za 5 let ji podle aktuální smlouvy (zveřejněné 31.3.2020) může vyplatit až dva miliony korun? Prý jde o dodatek k této smlouvě.

Jistě se brzy dočkáme vysvětlení, nicméně pokud si občan informaci vyhledá, co si má o hospodaření ANO / TOP-STAN / ODS / PIRÁTŮ pomyslet? Ve stejném světle vidí Prahu 11 každý, kdo použije internetový prohlížeč.

kocicova.smlouvaZajímavostí je oblast smlouvy: právní služby. Na jakou “právní službu” má Kočicová kvalifikaci? A k čemu radnice potřebuje další právníky, když má své právní oddělení? Na “právní služby” má smlouvu i např. Mgr. M. Boughemisová nebo Mgr. T. Dolanská (obě hluboce nakloněné TOP-STAN), leč zaplaceny jsou výrazně méně - proč? Jsou nižších kvalit nebo se netulí k těm správným politikům? Od léta 2019 je Kočicová vídána v přítomnosti radního O. Prokopa (ANO), který (kvůli ní?) odešel od rodiny, čekající novorozeně (událost obě rodiny, jeho i její, bůhvíproč aktivně komentovaly na síti facebook). Do soukromých věcí politiků na P11 se nepleteme, každý nechť si udělá úsudek sám.

Ke jménu Kočicové se váže jedno podané trestní oznámení MČ na facebook profil “Žít Jižňák”, který veřejně naznačil, že Kočicová je “prodejná politická holka, jdoucí za penězi”. Netroufáme si konstatovat, zda je to pravda, nicméně je známo, že volební balónky rozdávala v mnoha kampaních, než spokojeně zakotvila na “jedenáctce”, kde na výplaty politiků a jejich servilů peníze vždy jsou.

Okamura má sexy sekretářku

Kdo má nohy, utíká od Okamury: I jeho krásná sekretářka Anička už to zkouší jinak!

Najímání externích právníků je na P11 běžná praxe, připomeňme oblíbence starosty Mlejnského (JMND), “dvoumilionového” Mgr. Karla Fischera, který na P11 slučoval akciovky:

2014.09.01. ZMČ 28 • Sloučení akciovek Mgr. K. Fischerem > VIDEO

2018.09.13. ZMČ 41 • MČ Praha 11 zastupuje právník Fischer z prodeveloperské kandidátky Pro Prahu. Nepřiznává to > VIDEO

2014.09.01. • ALS: Starosta Mlejnský přesvědčuje ZMČ o dobré připravenosti akce. Hovoří Mgr. Fischer > VIDEO

Hnutí Pro Prahu chce uspět. Do voleb půjde ve všech 57 částech Prahy (06/2018)

Nebo co investice 43 tis. do zadání vypracování trestního oznámení za názory na síti Facebook? Praha 11 se cítí být ukřivděna, že občané nejsou se selháním v době krize COVID spokojeni.

• Trestní oznámení za svobodu slova? > FACEBOOK

Infoservis HPP 11

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2021 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist