• 16. ZMČ: Hnutí ANO namířilo kameru se zakrytou indikací záznamu z 1 metru na HPP 11

2020.09.03. ZMČ 16 Hnutí ANO namířilo kameru se zakrytou indikací záznamu z 1 metru na HPP 11 Bříza i Horák předvedli zásadní neznalost GDP2020.09.03. ZMČ 16 • Hnutí ANO namířilo kameru se zakrytou indikací záznamu z 1 metru na HPP 11, Bříza i Horák předvedli zásadní neznalost GDPRFACEBOOK

Že není snadné natočit si své politické odpůrce, se přesvědčilo hnutí ANO. Jak je zvyklé v politice dělat si věci po svém, rozhodlo se postavit k lavicím HPP 11 dálkově ovládanou kameru a dokonce s přelepenou červenou LED, aby nebylo poznat, kdy pořizuje záznam. Ač HPP 11 nemá se záznamem sebemenší problém, tento způsob natáčení v pořádku není a záhy byli poučeni přítomným Mrg. Pištorou o právní realitě.

Za zmínku stojí povzdech pana Břízy, že "HPP 11 prudí svými záznamy", čímž myslel zdokumentování chování ANO na Praze 11, jeho betonování, podporu hazardu, tristní financování, pol. trafiky, rozprodej zelených pozemků JM nebo, rušení pohotovosti a paradoxně vyhazování veřejnosti z výborů / komisí v případě zájmu zdokumentovat si člena hnutí ANO při výkonu funkce ve veřejném zájmu. Třeba právě pana Břízy.

Samozřejmě, že bez záznamů HPP 11 by veřejnost nevěděla, kdo je slušný politik, plníci své volební sliby, a kdo pouhý naškobený gauner, považující volební program za módní doplněk.

Závěrem se asociací přes radního Dušku (PIR), který nevydržel mlčet, přeneseme k nahlašování do zápisu, což opět zařídila Ing. Soukupová (TOP-STAN). Pan Farmačka (HPP 11) totiž panu Duškovi hlasitě připomněl, že výbory a komise na P11 si veřejnost nemůže svobodně zdokumentovat, ač ze zákona na to má právo - to je výsledek pirátského vládnutí na Praze 11.

A máme připravena i vážnější témata z 16. ZMČ, zůstaňte pozitivně naladěni, budete to potřebovat! Infoservis HPP 11


Související:

• Zastupitel Tomáš Bříza z ANO na Výboru pro územní rozvoj (VUR) hlasoval proti občanskému záznamu, dva dny poté na zastupitelstvu "machroval" se selfie tyčí a pořizoval tendenční záznamy svých politických nepřátel. (02/2020) > FACEBOOK

• ARCHIV 2017.06.21. • 30. ZMČ (pokr.)

05.Ing. Urbánkovi (TOP) vadí občanská kamera na druhém konci sálu | 08.Ing. Kováčovi (ANO) vadí občanská kamera

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2021 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist