HPP 11 podporuje PaedDr. Mgr. Ladislava Kárského ve 2. kole senátních voleb

HPP 11 se rozhodlo po pečlivé rozvaze a jednání s PaedDr. Mgr. Ladislavem Kárským z ČSSD podpořit jeho kandidaturu na Praze 11 ve 2. kole senátních voleb proti jeho rivalovi z ODS, panu PhDr. Milanu Pešákovi.

• Vykácení pietního místa na Litochlebském náměstí

• HPP 11 vydalo tiskovou zprávu k plánovanému kácení památných stromů pietního místa na Litochlebském náměstí (Praha 11). Jedná se o kontroverzní záměr pod taktovkou starého vedení MČ Praha 11, který vzbuzuje velkou nevoli místních obyvatel.

Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11) a ekologická doprava - reakce na zkreslený článek v Pražské perspektivě

V druhém vydání Pražské perspektivy jsou nejen nesprávně, ale především lživě popsány názory HPP 11 na projekt tramvaje na Jižní Město. Kandidát HPP 11 Jiří Krautwurm požadoval vypracování alternativního řešení elektrifikované dopravy, v uvažovaném směru Želivského, pomocí moderních trolejbusů. Možnost srovnání parametrů a nákladů však koalice zamítla a zůstalo tak „jediné správné řešení“. Stručnou charakteristiku obou možností posuďte sami.

Celé vyjádření naleznete zde.

 

• HPP 11 bere volby s nadhledem a vypouští předvolební spot

Dopis generálnímu řediteli spol. Skanska, a.s. kvůli obviněním HPP 11 od starosty MČ Praha 11

HPP 11 dnes předalo na generální ředitelství spol. Skanska a.s. písemnou výzvu, v níž žádá společnost o stanovisko k dopisům, které starosta MČ Praha 11 rozesílá občanům a uvádí v nich, že Skanska finančně podporuje občanská sdružení výměnou za tichý souhlas při jejich developerské činnosti na Praze 11. Oba subjekty tak obviňuje z korupčních praktik a snaží se na poslední chvíli očernit HPP 11 těsně před komunálnimi volbami.

Celé znění dopisu je ke stažení zde.

• Starosta P11 Mlejnský zneužívá své postavení v předvolební kampani

• Hnutí pro Prahu 11 dnes předalo médiím tiskovou zprávu v reakci na oficiální dopisy, jimiž v těchto dnech starosta Prahy 11 Dalibor Mlejnský selektivně obesílá občany Jižního Města a nepravdivě je informuje o činnosti občanských sdružení, které dlouhodobě nesouhlasí s komunální politikou radnice a snaží se hájit zájmy občanů. (...)

• Veřejná debata k investičním záměrům na Praze 11

Témata: • Porto Háje (v okolí stanice metra Háje) • Nový panelový dům Alitex v ul. Stříbrského • Bytový komplex v ul. Výstavní (Tři věže) • Dostavba sídliště Milíčovský háj • Jedenáctka nebo Vodní svět • Mrakodrap na Litochlebském náměstí • Plánovaná zástavba Roztyl (...)

• Radnice P11 oznámila zahájení výstavby 11VS. Bez stavebního povolení

• Na každé druhé lavičce na Jižním Městě je bombastická reklama na projekt „Jedenáctka – bazén a sportoviště“. A nejen to, dokonce i v metru si starosta  Mlejnský všem pražanům stěžuje, že mu 35 let někdo sliboval výstavbu bazénu, ale až on a jeho spolustraníci jej dokázali začít stavět. Důležité je i konkrétní datum, které zdobí všechny možné i nemožné reklamní plochy pronajaté od jihoměstské ODS: 31.8.2010 začala radnice stavět bazén a sportoviště. (...)

Předseda HPP 11 Jiří Štyler sledován ABL

Na stránkách iDNES.cz a v MF DNES vyšel článek "Aktivista kazil plány radnici, začali ho sledovat lidé z ABL"

Odkaz na celý článek najdete zde.

Praha 11 v pořadu "Nedej se" na ČT2, téma Velké Roztyly

• Projekt Prahy 11 a developera s názvem Velké Roztyly je ukázkovým příkladem korupce, kde jsou úplatky pro radnici zahrnuty přímo do dohody radnice s developerem. V té se Praha 11 zavazuje, že v podstatě prodá svému smluvnímu partnerovy kvalitní životní prostředí svých občanů. Podle dohody se radnice Prahy 11 zavazuje, že za předem stanovenou úplatu umožní developerovi nejen odkoupit pozemky v jeho zájmu, ale také zlikvidovat v jím vybraných lokalitách stávající městskou zeleň. (...)

• Otevřený dopis ministru vnitra Radku Johnovi

• Dne 15. 9. 2010 byl zaslán ministru vnitra ČR otevřený dopis s žádostí, aby pomohl kandidátům Hnutí pro Prahu 11 /HPP 11/ zajistit bezpečné a svobodné vystupování v období před komunálními volbami na Praze 11. Tento dopis byl také později předán médiím a představitelům politické reprezentace, aby byli informováni o poměrech na Jižním Městě. Podnětem pro odeslání tohoto dopisu bylo několik fyzických útoků na představitele HPP 11, které mají velmi pravděpodobně politický podnět. Naším cílem je zejména upozornit na znepokojivou politickou situaci projevující se metodickým zastrašováním kandidátů HPP 11 organizovanou skupinou.

Kandidáti HPP 11

Copyright © 2021 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist